Ons team Flexitec
Enthousiast, gedreven en (bijna) altijd vriendelijk

Het team van Flexitec

Een ervaren, gezellig en gedreven team, daar kunnen wij iedere dag weer een beroep op doen.
Altijd in voor een grapje, maar ook altijd professioneel en oplossingsgericht.
Maak kennis met onze gezichten en mocht je meer willen weten, neem dan gerust contact met ons op!

Anthonette-Valk
Anthonette Valk Administratie administratie@flexitec.nl 0314-668883
Bas Smit
Bas Smit After-sales manager en planning bas@flexitec.nl 0314-668883
Bob Zieleman
Bob Zieleman Hoofd verkoop bob@flexitec.nl 06-57950522
Erik Hietbrink
Erik Hietbrink Hoofdmonteur
John
John Sessink Adviseur en verkoop binnendienst john.sessink@flexitec.nl 0314-668883
Jordy Schepers
Jordy Schepers Productie
Pascal Leuverink
Pascal Leuverink Monteur
Rick Knippers
Rick Knippers Directeur rick@flexitec.nl 06-13233900
Roel
Roel Scheinck Projectleider en tekenaar roel@flexitec.nl 0314-668883
Roy Hansen
Roy Hansen Productie
Stijn Post
Stijn Post Monteur
Tanja van Alen
Tanja van Alen Administratie administratie@flexitec.nl 0314-668883
Vincent Rossel
Vincent Ross├ęl Hoofdmonteur
Wesley Schepers
Wesley Schepers Productieleider wesley@steelboys.nl
Johan van Broekhuijsen
Johan van Broeckhuijsen Servicemonteur
Robin de Winkel
Robin de Winkel Monteur
Simon Jansen
Simon Jansen Monteur